Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górki czechowskie. Ratusz: Wstrzymujemy się

Utworzony przez Harpagan, 12 kwietnia 2021 r. o 07:07 Powrót do artykułu
wstrzymujemy się nie oznacza rezygnujemy :) także temat zagospodarowania chlewiku na Czechowie jest wciąż aktualny i to bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Czechowa, Sławina i Botanika :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się w ogóle nie dziwię, że miasto woli poczekać na koniec sądowej farsy którą w cyniczny sposób zainicjował Czarnek...
To ten były wojewoda zmienił  SUiKZP  z naruszeniem  ekofizjografii  podstawowej, którą  zresztą  ukrywano do stycznia tego roku, czyli 12 lat po sporządzeniu i 2 lata po zmianie lokalnej konstytucji planistycznej. Pomyliłeś pozwanego z powodem?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się w ogóle nie dziwię, że miasto woli poczekać na koniec sądowej farsy którą w cyniczny sposób zainicjował Czarnek...
 To ten były wojewoda zmienił     SUiKZP     z naruszeniem     ekofizjografii     podstawowej, którą     zresztą     ukrywano do stycznia tego roku, czyli 12 lat po sporządzeniu i 2 lata po zmianie lokalnej konstytucji planistycznej. Pomyliłeś pozwanego z powodem?!
 O, mój ulubiony propagandzista i troll internetowy znowu wkroczył do akcji. Sam już nie wiem co jest bardziej śmieszne, ty czy te twoje "paradygmaty"? Wnioskuję, że leki dalej nie pomagają czy znowu je odstawiłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się w ogóle nie dziwię, że miasto woli poczekać na koniec sądowej farsy którą w cyniczny sposób zainicjował Czarnek...
To ten były wojewoda zmienił     SUiKZP     z naruszeniem     ekofizjografii     podstawowej, którą     zresztą     ukrywano do stycznia tego roku, czyli 12 lat po sporządzeniu i 2 lata po zmianie lokalnej konstytucji planistycznej. Pomyliłeś pozwanego z powodem?!
O, mój ulubiony propagandzista i troll internetowy znowu wkroczył do akcji. Sam już nie wiem co jest bardziej śmieszne, ty czy te twoje "paradygmaty"? Wnioskuję, że leki dalej nie pomagają czy znowu je odstawiłeś?
 Wy znowu pojedyńczo w trzech osobach próbujecie inych leczyć z tego, co wam dolega?! Skończe inwigilować innych, to może leków nie trzeba będzie  dla siebie samych?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pora skończyć to przedstawienie, zaraz otworzą ścieżkę i będzie można z niej korzystać, może w końcu górki przestaną być wysypiskiem śmieci i miejscem libacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pora skończyć to przedstawienie, zaraz otworzą ścieżkę i będzie można z niej korzystać, może w końcu górki przestaną być wysypiskiem śmieci i miejscem libacji
Skończyć tę  " ścieżkę terenową "  może skończą, ale z legalnym korzystaniem może być kłopot, bo wniosek o zmianę pozwolenia na budowę jest nadal w trakcie rozpatrywania, a odebranie w stanie niezgodnym z prawem miejscowym może zamienić ją w ekstremalną drogę,  korzystanie, z której będzie się mogło  zakończyć  śmiercią lub kalectwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas poszedł do przodu, naczelny razem z armia wiernych podkomendnych dalej plecie bzdury o "walorach" górek, aż serce rośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szokuje mnie nagła zmiana ratusza, ale jeszcze bardziej szokuje mnie fakt, że ktoś może poświęcić cały dzień na pisanie komentarzy pod każdym artykułem o górkach, mam nadzieję, że DW Wam dobrze za to płaci... (aktywność "czytelników" jest w cenie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto się wstrzymuję, czyli co chce, żeby górki dalej były wysypiskiem śmieci, zamiast atrakcyjnym miejscem rekreacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachowanie ratusza to jakieś nieporozumienie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem nie ma na co czekać trzeba zagospodarować ten teren jak najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że im szybciej ktoś coś zrobi z tym terenem tym lepiej dla nas, czyli mieszkańców. Nie wyobrażam sobie spacerować z dzieckiem i widzieć syf, który powstanie tam jeżeli nikt nie zacznie działać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że im szybciej ktoś coś zrobi z tym terenem tym lepiej dla nas, czyli mieszkańców. Nie wyobrażam sobie spacerować z dzieckiem i widzieć syf, który powstanie tam jeżeli nikt nie zacznie działać.
  Dokładnie! Nikt z nas nie chce takiego wysypiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech w końcu ktoś coś zrobi z tymi górkami. Przecież i tak w większości przesiadują tam menele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta wojna nie ma końca... Szkoda, że nikt nie myśli o nas mieszkańcach, naszych potrzebach i tym, że chcemy tego parku.
Proponuję pujść do DW, GW, Kuriera albo TVP Lublin i pod wlasnym imieniem i nazwiskiem publicznie  to  powiedzieć!
LAS popraw swój komentarz. Pójść nie pujść.
Dziękuję za zwrócenie uwagi. Nie mam mozliwości edycji tamtego wpisu. Chodziło zresztą o to by dojść!
  Można usunąć tamten wpis i dodać ponownie poprawiony. Przy okazji znikną wszystkie minusy, które tak "pracowicie" naklikał ratuszowy troll.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt nowych planów był gotowy jeszcze przed spotkaniem w ratuszu przedstawicieli     TBV     z wiceprezydentem Szymczykiem w dniu 1.03.2016 roku, czyli na 10 dni przed oficjalnym przejęciem tego obszaru przez     patodewelopera    . Tak na marginesie, to już gotowego już projektu     SUiKZP     oraz     MPZP     nie     chciały upublicznić lokalne media — poza znienawidzoną TVP Lublin. Korektę wymusiła postawa mieszkańców, co spowodowało ograniczenie planów zabudowy z 6 do 4 wierzchowin, Ten miejski projekt zgadzał się w 100% z przedstawioną miesiąc później przez     TBV     koncepcją zagospodarowania Górek Czechowskich: ***ulublin.eu/interwencje/stanowisko-rkp-w-sprawie-zabudowy-gorek-czechowskich
Czyli znowu konfabulacje, bo plan już dawno jest gotowy (narysowany zgodnie z P0leceniami dewelocwaniaka). Pytanie w co gra Ubogacacz Oligarchii zwlekając z wprowadzeniem go w życie?
  Oczywiscie, że konfabulacje. Sprawa Górek została juz przesądzona dużo wcześniej przed referendum. Kto nie wierzy niech sobie pojedzie na miejsce i zobaczy jak została zrobiona infrastruktura pod nowe osiedle. Wzdluż nowej Poligonowej zrobiono wjazdy (obecnie ślepe) oraz prawostręty prowadzące na łakę. Wykonano przejście podziemne, którym można dojść na przystanek po drugiej stronie. Na skrzyżowaniu z Relaksową zrobiono sygnalizację świetlną, która jest wyłączona (zresztą od kilku lat). LPEC doprowadził tam swoją rurę. Kto by robił to wszystko, gdyby nie było wiadomo, że wcześniej czy później powstanie tam duże osiedle mieszkaniowe. Ratusz od lat mydli mieszkańcom oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktokolwiek w Lublinie wierzy jeszcze w deklaracje Ratusza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktokolwiek w Lublinie wierzy jeszcze w deklaracje Ratusza?
  Chyba się jednak nie udało tej tygodniówki zrobić, więc w tym tygodniu będzie wzmożona aktywność trolli z piwnic pod urzędem marszałkowskim. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...